دستگاه اندرويدي شما با گوگل يک دست شده‌است


اندرويد يک پروژه متن گشوده ميباشد که به وسيله گوگل هدايت و رهبري مي گردد به نحوي که گوگل آنرا توسعه و گسترش مي دهد و نسخه هاي مختلفي از آن را ارائه مينمايد و شرکت هاي گوناگون از آن فايده مي‌برند به همين برهان ميباشد که مي گوييم هردستگاه اندرويدي که تهيه و تنظيم فرماييد با خدمت هاي گوگل يکدست شده‌است. آيا تا حال حاضر تاءمل نموده ايد که چطور فارغ از گوگل مپ ، جيميل ، گوگل درايو، گوگل داکس ، گوگل ترانه و گوگل کروم مي خواهيم از ديوايس هوشمند خويش استعمال کنيم؟ و اين درحالي ميباشد که‌اين خدمات بسيار معاش را براي ما معمولي خيس مينمايند و متاسفانه اپل هنوز با اين خدمات همگام نشده ميباشد.


خريد اپليکيشن آماده


 


google integrated


اندرويد کارت ياد micro sd را ساپورت مينمايد


در‌صورتي‌که در ديوايس آي وي اسي خويش نياز به خاطر بيشتري داشته باشيد لازم ميباشد تا تني چند از پوشه هاي خويش را منزه و يا اين که به کامپيوتر منتقل نماييد و يا اين که اينکه تلفن همراه با حجم ياد طولاني تر بخريد و متاسفانه در دستگاه هاي آي وي اسي قابليت و امکان استعمال از کارت خاطر را نداريد و اين درحالي ميباشد که بيش تر دستگاههاي اندرويدي مجهز به درگاه کارت ياد مي‌باشند.


 


 


sd card support


تفاوت در بين يک آيفون 7 32 گيگابايتي با يک آيفون 7 256 گيگابايتي چيزي حدود 200 دلار ميباشد و اين درحالي ميباشد که يک کارت خاطر 200 گيگابايتي sandisk چيزي حدود 72 دلار ارزش دارااست که تفاوت قيمتي عجيبي را توليد مي کند. و همينطور شما مي‌توانيد کارت ياد هايي با حجم هاي متعدد را نيز تهيه و تنظيم نمائيد.


 


اکثر اوقات ديوايس هاي اندرويدي باتري قابل ردوبدل دارا هستند


هنگامي که آيفون شما پا به سن مي گذارد و به نيکي گذشته شارژ نگه نميدارد دوراه داريد يا اين که اينکه موبايل را بده بستان فرماييد يا اين که اينکه دائما بخواهيد آنرا شارژ نماييد. در اندرويد اکثر وقت ها تلفن همراه هاي همانند الجي جي 5 دارنده باتري قابل ردوبدل ميباشند که هنگامي که احساس کرديد دستگاهتان مانند پيشين شارژ نگه نميداريد مي‌توانيد آنرا ردوبدل نمائيد و يا اين که از داشتن دو باطري در هنگام هجرت لذت ببريد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

David باشگاه بسکتبال اسپادانا اصفهان Adrian Naomi Micky Bnmkjhg Lisa Jane لوکس ترين ها وبلاگ ابزار يراقي